Strona Główna · Katechezy, artykuły · Rekolekcje i kursy · Kurs Filip · Kurs Pawła · Linki · Kontakt 26.07.2014
Nawigacja
Strona Główna
Wspólnota
Akceptacja kościelna
Osoby odpowiedzialne
Kronika
Katechezy, artykuły
Rekolekcje i kursy
Kurs Filip
Kurs Pawła
Kurs Uczniowie z Emaus
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Filmiki ewangelizacyjne
Czytania na każdy dzień
Wyszukiwarka biblijna
Internetowy Kurs Modlitwy
Szukaj


Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 91
Nieaktywowany Użytkownik: 26
Najnowszy Użytkownik: vivianno
Witamy
Witamy na stronie
Wspólnoty Ewangelizacyjnej WODA ŻYWA
przy par. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie
ul.Mariacka 20, 06-500 Mława
Opiekun Kościelny: ks. Piotr Smoliński
Lider Wspólnoty: Katarzyna Miłobędzka tel. 508 637 584; katarzynamilobedzka@op.pl
Administrator: Zbigniew Kowalski, tel. 514 168 818
e-mail: zbyszekkowalski@autograf.pl
Kurs Pawła w Mławie 19-27 lipiec 2014
W dniach 19-27 lipca 2014r. odbędzie się w Mławie Kurs Pawła w wersji klasycznej (tzw. "stara metodologia"). Rekolekcje te są propozycją dla wszystkich, którzy pragną w sposób odważny i skuteczny przekazywać i wzniecać w innych wiarę, tak jak św.Paweł. Rekolekcje te uczą jak prowadzić innych do Jezusa aby uznali Go za swego jedynego Pana i Zbawiciela.
Uczestnicy rekolekcji poprzez nowe doświadczenie osobistego spotkania z Bogiem są przygotowywani do stania się ewangelizatorami i formatorami kolejnych ewangelizatorów.
Więcej informacji w zakładce: "Rekolekcje i kursy" lub "Kurs Pawła"
Kursy Filipa w Dąbrowie 24-25 maj 2014
kronika Szesnaścioro młodych uczestników kursu Filip spotkało się w Domu Miłości Ojca w Dąbrowie, by poznać, pokochać i naśladować Jezusa. Większość z nich uznała go oficjalnie swoim Panem i Zbawicielem. Rekolekcje odbywały się w weekend 24-25 maja.
Kurs Filipa w par. NSJ w Augustowie
kronikaW dniach od 10 do 12 stycznia na zaproszenie par. Najświętszego Serca Jezusa w Augustowie odbył się Kurs Filipa przeprowadzony przez Wspólnotę Ewangelizacyjna WODA ŻYWA. Z ramienia Wspólnoty prowadzącymi te rekolekcje byli : Dorota Pawlikowska, Joanna Chrzczon, Grzegorz Dzikowski, Mateusz Miklaszewski (członek Oazy Rodzin z Augustowa) i Zbigniew Kowalski (koordynator kursu). Zespół głoszący rekolekcje wraz z wspomagającymi księżmi augustowskiej parafii przekazywali wiarę słowem i przykładem grupie 15 mężczyzn z par. Najświętszego Serca Jezusa w Augustowie.
10-lecie Wody Żywej
kronika Kameralną – ale bardzo uduchowioną – mszą św. w kaplicy mławskiego kościoła pw. Ducha Świętego oraz pełną słodkości agapą w sali Laurowej parafii pw. Matki Bożej Królowej Polski członkowie Wspólnoty Ewangelizacyjnej Woda Żywa świętowali jej dziesięciolecie. Uroczystości zorganizowano w czwartek 7 listopada, czyli dokładnie dziesięć lat od dnia powołania przez ówczesnego proboszcza mławskiej parafii pw. MBKP Wiesława Gutowskiego wspólnoty ewangelizacyjnej (wtedy jeszcze nie nosiła nazwy Woda Żywa).
II Kongres Nowej Ewangelizacji
Zakończył się II Kongres Nowej Ewangelizacji. Według słów bp Grzegorza Rysia, przewodniczącego Zespołu ds. Nowej Ewangelizacji przy Komisji Duszpasterstwa Episkopatu Polski kluczowym pojęciem w nowej ewangelizacji jest "nawrócenie pastoralne", czyli wyjście na zewnątrz swojej wspólnoty - rozumianej także jako parafia - z misją. Taki był motyw przewodni II Kongresu Nowej Ewangelizacji 19 - 22 września w Warszawie.
Ewangelizacja w Warszawie 8.09.2013
kronikaW dniu 8 września 2013 odbyła się piąta tegoroczna ewangelizacja uliczna w Warszawie. Jak zawsze kilkudziesięciu ewangelizatorów ze Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym po kierunkiem ks. Andrzeja Grefkowicza przyjechało na ul. Freta w Warszawie, aby głosić światu Dobra Nowinę.
Spotkanie w Bogurzynie
kronikaPierwsze z wakacyjnych spotkań Wspólnoty Ewangelizacyjnej Woda Żywa za nami. Na modlitwę, rozmowę i zabawę zaprosił do siebie do Kowalewa członków grupy i przyjaciół w niej niezrzeszonych Michał Markiewicz. Dobry humor i pogoda dopisały.
WODA ŻYWA na PRZYSTANI MIŁOSIERDZIA
kronikaW dniach od 11 do 14 lipca w Płocku odbyła się inicjatywa ewangelizacyjna pn. „Przystań Miłosierdzia”. Głównym pomysłodawcą tego ewangelizacyjnego projektu, skierowanego nie tylko do uczestników festiwalu reggae pn. Reggaeland, ale wszystkich przebywających w tym czasie w Płocku, był proboszcz parafii św. Bartłomieja w Płocku (Fara) ks. Wiesław Gutowski
Ewangelizacja w Warszawie 7 lipiec 2013
W dniu 7 lipca 2013 r. odbyła się trzecia w tym roku ewangelizacja uliczna na warszawskiej Starówce przed kościołem Świętego Ducha. W akcji uczestniczyły wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym z Warszawy pod kierownictwem ks. Andrzeja Grefkowicza. W ewangelizacji wzięła również udział Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ŻYWA przy par. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie. Ewangelizacja odbywa się według formuły nowej ewangelizacji przy zastosowaniu nowych form wyrazu takich jak osobiste świadectwo, pantomima, śpiew, taniec i bezpośrednie głoszenie Dobrej Nowiny.
Turniej Wiedzy Religijnej
kronikaPatrycja Białoskórska, ubiegłoroczna uczestniczka „Bożych Milionerów”, okazała się bezkonkurencyjna w zorganizowanym niedawno z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka turnieju „Jeden z Pięciu”. Dorośli zaś bawili się w „Familiadę Inaczej”.
Warszawa 02.06.2013
informacjeW dniu 2 czerwca 2013 r. odbyła się ewangelizacja uliczna na warszawskiej Starówce.
W akcji uczestniczyły wspólnoty Odnowy w Duchu Świętym z Warszawy pod kierownictwem ks. Andrzeja Grefkowicza. W ewangelizacji wzięła również udział Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ŻYWA przy par. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie.
Strona 1 z 7 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.