Strona Główna · Katechezy, artykuły · Rekolekcje i kursy · Kurs Filip · Kurs Pawła · Linki · Kontakt 26.05.2015
Nawigacja
Strona Główna
Wspólnota
Akceptacja kościelna
Osoby odpowiedzialne
Kronika
Katechezy, artykuły
Rekolekcje i kursy
Kurs Filip
Kurs Pawła
Kurs Uczniowie z Emaus
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Filmiki ewangelizacyjne
Czytania na każdy dzień
Wyszukiwarka biblijna
Internetowy Kurs Modlitwy
Szukaj
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 91
Nieaktywowany Użytkownik: 26
Najnowszy Użytkownik: vivianno
Witamy
Witamy na stronie
Wspólnoty Ewangelizacyjnej WODA ŻYWA
przy par. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie
ul.Mariacka 20, 06-500 Mława
Opiekun Kościelny: ks. Piotr Smoliński
Lider Wspólnoty: Katarzyna Miłobędzka tel. 508 637 584; katarzynamilobedzka@op.pl
Administrator i kontakt: Zbigniew Kowalski, tel. 514 168 818
e-mail: zbyszekkowalski@autograf.pl
Zapraszamy na Kurs Pawła 2015
W dniach od 4 do 12 lipca 2015 r. w par. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie odbędą się rekolekcje dla ewangelizatorów pn. Kurs Pawła. Rekolekcje te są propozycją dla wszystkich, którzy pragną w sposób odważny i skuteczny przekazywać oraz wzniecać w innych wiarę tak jak św.Paweł. Rekolekcje te uczą jak prowadzić innych ludzi do Jezusa aby Mu zawierzyli i mieli życie wieczne.
Rekolekcje dla młodzieży
zaproszenieW dniach od 6 do 8 lutego w par. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie, Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ŻYWA przeprowadziła KURS FILIPA DLA MŁODZIEŻY poniżej 19 roku życia. Na zdjęciu obok Joanna w trakcie głoszenia Dobrej Nowiny.
Drugie rekolekcje dla bierzmowanych w Św.Rodzinie
kronikaNa zaproszenie proboszcza ks. kan. Sławomira Kowalskiego proboszcza parafii Świętej Rodziny w Mławie Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ZYWA przeprowadziła rekolekcje pn. Kurs Filipa. Odbył się on w dniach 17 do 19 października 2014 r. i był drugim z kolei Kursem dla młodzieży przygotowującej sie do sakramentu bierzmowania w tym roku. Pierwszy odbył sie tydzień wcześniej.
Rekolekcje dla bierzmowanych
kronikaW dniach od 10 do 12 października 2014 r. w parafii Świętej Rodziny w Mławie odbył się Kurs Filipa dla młodzieży przygotowującej sie do sakramentu bierzmowania. Na zaproszenie proboszcza ks. kan. Sławomira Kowalskiego rekolekcje przeprowadziła Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ZYWA z Mławy.
Deszczowa ewangelizacja - Warszawa 24 sierpień 2014
kronikaW dniu 24 sierpnia 2014 odbyła sie trzecia w tym roku ewangelizacja uliczna w Warszawie na ul. Freta przed kościołem Świętego Ducha. Tym razem ewangelizacja była również zakończeniem kursu dla ewangelizatorów pn. Pierwsze Słowo organizowanego przez Centrum Formacyjne Wieczernik w Magdalence.
Przystanek Jezus
Na przystanku Jezus w tym roku ewangelizowało prawie 800 ewangelizatorów. Ci uczniowie – misjonarze spotkali się z tysiącami rówieśników na Polu Woodstocku, aby opowiedzieć im historię swego życia. Bohaterem tej historii jest zmartwychwstały Jezus. Znów zawiązały się setki przyjaźni. Wielu młodych z Woodstocku skorzystało z sakramentu spowiedzi. Ci zapragnęli nowego, dobrego początku w swym życiu.
Kurs Pawła w Mławie 19-27 lipiec 2014
kronikaW dniach 19-27 lipca 2014 w par. Matki Bożej Królowej Polski odbyły się rekolekcje pod nazwą KURS PAWŁA. Rekolekcję przeprowadziła Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ŻYWA wraz z ks. Piotrem Smolińskim. Specjalnym gościem w ekipie posługującej był ks. Arkadiusz Czubakowski
Ewangelizacja w Warszawie 22 czerwiec 2014
W dniu 22 czerwca 2014 odbyła się druga tegoroczna ewangelizacja uliczna w Warszawie. Jak zawsze kilkudziesięciu ewangelizatorów ze Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym po kierunkiem ks. Andrzeja Grefkowicza przyjechało na ul. Freta w Warszawie, aby głosić światu Dobra Nowinę.
Kurs Filiipa w Mławie 2014
W dniach 30 maja - 1 czerwca 2014 wspólnota "Woda Żywa" prowadziła rekolekcje - Kurs "Filip" dla grupy 36 kandydatów do bierzmowania z parafii św. Jana Kantego w Mławie. Fotorelację z kursu można obejrzeć w galerii zdjęć: zobacz

Kursy Filipa w Dąbrowie 24-25 maj 2014
kronika Szesnaścioro młodych uczestników kursu Filip spotkało się w Domu Miłości Ojca w Dąbrowie, by poznać, pokochać i naśladować Jezusa. Większość z nich uznała go oficjalnie swoim Panem i Zbawicielem. Rekolekcje odbywały się w weekend 24-25 maja.
Kurs Filipa w par. NSJ w Augustowie
kronikaW dniach od 10 do 12 stycznia na zaproszenie par. Najświętszego Serca Jezusa w Augustowie odbył się Kurs Filipa przeprowadzony przez Wspólnotę Ewangelizacyjna WODA ŻYWA. Z ramienia Wspólnoty prowadzącymi te rekolekcje byli : Dorota Pawlikowska, Joanna Chrzczon, Grzegorz Dzikowski, Mateusz Miklaszewski (członek Oazy Rodzin z Augustowa) i Zbigniew Kowalski (koordynator kursu). Zespół głoszący rekolekcje wraz z wspomagającymi księżmi augustowskiej parafii przekazywali wiarę słowem i przykładem grupie 15 mężczyzn z par. Najświętszego Serca Jezusa w Augustowie.
Strona 1 z 8 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.