Strona Główna · Katechezy, artykuły · Rekolekcje i kursy · Kurs Filip · Kurs Pawła · Linki · Kontakt 30.06.2015
Nawigacja
Strona Główna
Wspólnota
Akceptacja kościelna
Osoby odpowiedzialne
Kronika
Katechezy, artykuły
Rekolekcje i kursy
Kurs Filip
Kurs Pawła
Kurs Uczniowie z Emaus
Linki
Kategorie Newsów
Kontakt
Galeria
Filmiki ewangelizacyjne
Czytania na każdy dzień
Wyszukiwarka biblijna
Internetowy Kurs Modlitwy
Szukaj
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 91
Nieaktywowany Użytkownik: 26
Najnowszy Użytkownik: vivianno
Witamy
Witamy na stronie
Wspólnoty Ewangelizacyjnej WODA ŻYWA
przy par. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie
ul.Mariacka 20, 06-500 Mława
Opiekun Kościelny: ks. Piotr Smoliński
Lider Wspólnoty: Katarzyna Miłobędzka tel. 508 637 584; katarzynamilobedzka@op.pl
Administrator i kontakt: Zbigniew Kowalski, tel. 514 168 818
e-mail: zbyszekkowalski@autograf.pl
Jezus na stadionie
zaproszenieOrganizatorzy spotkania z o. Boshoborą proszą o modlitwę w intencji Ogólnopolskich rekolekcji Jezus na Stadionie, organizowanych na Stadionie Narodowym w Warszawie na terenie diecezji warszawsko – praskiej. Ekipa organizacyjna zachęca również do udziału w tych rekolekcjach.
Ewangelizatorzy Lednicy 2015
kronikaW dniu 6 czerwca na polach lednickich odbyła się ogólnopolska inicjatywa ewangelizacyjna pn. „Ewangelizatorzy Lednicy”. Wzięło w niej udział ponad 50 ewangelizatorów z całego kraju. Przedstawiciele Wspólnoty Ewangelizacyjnej WODA ŻYWA przyjechali na akcje do Lednicy razem z wycieczką parafialną z ks. Piotrem na czele.
III Kongres Nowej Ewangelizacji
kronikaTematem III Ogólnopolskiego Kongresu Nowej Ewangelizacji, który odbył się 28-31 maja 2015 roku w Skrzatuszu niedaleko Piły była ewangelizacja środowisk wiejskich. Kongres ukazał szerokie spektrum nie tylko problemów, ale również sukcesów towarzyszących nowej ewangelizacji na terenach wiejskich.
Ewangelizacja w Warszawie 24 maj 2015
kronikaW dniu 24 maja 2015 odbyła się pierwsza tegoroczna ewangelizacja uliczna w Warszawie. Jak zawsze kilkudziesięciu ewangelizatorów ze Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym po kierunkiem ks. Andrzeja Grefkowicza przyjechało na ul. Freta w Warszawie, aby głosić światu Dobra Nowinę.
Ewangelizacja na Juwenaliach 8-05-2015
kronikaW dniu 8 maja 2015 odbyła się ewangelizacja na Juwenaliach w Warszawie. Dzieło ewangelizacyjne zorganizowała Wspólnota Akademicka. Pomysłodawcą i głównym organizatorem była Ania Krupa, uczestniczka Kursu Pawła w Mławie w lipcu 2014 r.
Rekolekcje dla młodzieży
kronikaW dniach od 6 do 8 lutego w par. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie, Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ŻYWA przeprowadziła KURS FILIPA DLA MŁODZIEŻY poniżej 19 roku życia. Na zdjęciu obok Joanna w trakcie głoszenia Dobrej Nowiny.
Drugie rekolekcje dla bierzmowanych w Św.Rodzinie
kronikaNa zaproszenie proboszcza ks. kan. Sławomira Kowalskiego proboszcza parafii Świętej Rodziny w Mławie Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ZYWA przeprowadziła rekolekcje pn. Kurs Filipa. Odbył się on w dniach 17 do 19 października 2014 r. i był drugim z kolei Kursem dla młodzieży przygotowującej sie do sakramentu bierzmowania w tym roku. Pierwszy odbył sie tydzień wcześniej.
Rekolekcje dla bierzmowanych
kronikaW dniach od 10 do 12 października 2014 r. w parafii Świętej Rodziny w Mławie odbył się Kurs Filipa dla młodzieży przygotowującej sie do sakramentu bierzmowania. Na zaproszenie proboszcza ks. kan. Sławomira Kowalskiego rekolekcje przeprowadziła Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ZYWA z Mławy.
Deszczowa ewangelizacja - Warszawa 24 sierpień 2014
kronikaW dniu 24 sierpnia 2014 odbyła sie trzecia w tym roku ewangelizacja uliczna w Warszawie na ul. Freta przed kościołem Świętego Ducha. Tym razem ewangelizacja była również zakończeniem kursu dla ewangelizatorów pn. Pierwsze Słowo organizowanego przez Centrum Formacyjne Wieczernik w Magdalence.
Przystanek Jezus
Na przystanku Jezus w tym roku ewangelizowało prawie 800 ewangelizatorów. Ci uczniowie – misjonarze spotkali się z tysiącami rówieśników na Polu Woodstocku, aby opowiedzieć im historię swego życia. Bohaterem tej historii jest zmartwychwstały Jezus. Znów zawiązały się setki przyjaźni. Wielu młodych z Woodstocku skorzystało z sakramentu spowiedzi. Ci zapragnęli nowego, dobrego początku w swym życiu.
Kurs Pawła w Mławie 19-27 lipiec 2014
kronikaW dniach 19-27 lipca 2014 w par. Matki Bożej Królowej Polski odbyły się rekolekcje pod nazwą KURS PAWŁA. Rekolekcję przeprowadziła Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ŻYWA wraz z ks. Piotrem Smolińskim. Specjalnym gościem w ekipie posługującej był ks. Arkadiusz Czubakowski
Strona 1 z 8 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.