Strona Główna · Katechezy, artykuły · Rekolekcje i kursy · Kurs Filip · Kurs Pawła · Linki 25.11.2015
Nawigacja
Strona Główna
Wspólnota
Akceptacja kościelna
Osoby odpowiedzialne
Kronika
Katechezy, artykuły
Rekolekcje i kursy
Kurs Filip
Kurs Pawła
Kontakt
Linki
Kategorie Newsów
Galeria
Filmiki ewangelizacyjne
Czytania na każdy dzień
Wyszukiwarka biblijna
Internetowy Kurs Modlitwy
Szukaj
Użytkowników Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 91
Nieaktywowany Użytkownik: 31
Najnowszy Użytkownik: vivianno
Witamy
Witamy na stronie
Wspólnoty Ewangelizacyjnej WODA ŻYWA
przy par. Matki Bożej Królowej Polski w Mławie
ul.Mariacka 20, 06-500 Mława
Opiekun Kościelny: ks. Piotr Smoliński
Lider Wspólnoty: Katarzyna Miłobędzka tel. 508 637 584; katarzynamilobedzka@op.pl
Administrator i kontakt: Zbigniew Kowalski, tel. 514 168 818
e-mail: zbyszekkowalski@autograf.pl
Kurs Filipa w par.Świętej Rodziny 13-15.11.2015
kronikaW dniach od 13 do 15 listopada 2015 r. w parafii pw. Świętej Rodziny w Mławie, Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ŻYWA przeprowadziła KURS FILIPA dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania.
Ewangelizacja w Warszawie 11-10-2015
kronikaW dniu 11 października 2015 r. odbyła się ostatnia w tym roku ewangelizacja uliczna na ulicy Freta. Ewangelizatorzy z wielu wspólnot warszawskich pod kierunkiem ks. Andrzeja Grefkowicza posługiwali Słowem, świadectwem, pantomimą, śpiewem i tańcem, aby wszyscy ludzie otworzyli drzwi swego serca Chrystusowi jak zapisano na banerze ewangelizatorów.
Kurs Filipa dla mlodzieży z Wojnówki
kronikaW dniach od 25 do 27 września 2015 r. w domu rekolekcyjnym w Dąbrowie Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ŻYWA przeprowadziła KURS FILIPA dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania. W rekolekcjach wzięło udział 27 młodych osób z parafii św. Stanisława Kostki z Wojnówki wraz ze swoim ks. proboszczem Grzegorzem Nowomiejskim.
Kurs Filipa w Augustowie 28-30.08.2015
kronikaW dniach od 28 do 30 sierpnia 2015 r. w siedzibie Fundacji Cordis w Augustowie odbyły się rekolekcje pod nazwa „Kurs Filipa dla Małżeństw”. Juz po raz piaty Wspólnota Ewangelizacyjna WODA ŻYWA przeprowadziła rekolekcje w Diecezji Ełckiej, w tym po raz trzeci gościła w Domu Serc na zaproszenie Prezesa Fundacji ks. Mariana Miklaszewskiego.
Przystanek Jezus 2015
kronikaZakończył się kolejny Przystanek Jezus. To był mój 11 Przystanek. Ewangelizacja to swoista sztuka walki duchowej, w której głosiciel nie używa oręża żołnierskiego lecz mocy Bożej. Na Przystanku Woodstock toczą się najcięższe walki z mocami ciemności (działanie sekt, nieustanny hałas, niemoralne i czasami satanistyczne teksty, narkotyki, alkohol, sex, itp.). My ewangelizatorzy nie walczymy przeciwko ludziom, nie "przeciwko ciału i krwi" (Ef 6,12) lecz przeciw zbuntowanym aniołom oraz przeciw "pierwiastkom duchowym zła" (Ef 6,12) w ludzkich sercach.
Ewangelizacja w Warszawie 21.06.2015
kronikaW dniu 21 czerwca 2015 r. odbyła się druga w tym sezonie ewangelizacja uliczna na Freta w Warszawie. Pierwszą tegoroczną akcję zorganizowano w niedzielę 24 maja.
Postaw na Jezusa
kronikaW sali Laurowej młodzi członkowie i sympatycy Wody Żywej brali udział w kolejnym turnieju wiedzy religijnej zorganizowanym z okazji Międzynarodowego Dnia Dziecka. Prowadzony przez wicelidera wspólnoty Krzysztofa Napierskiego turniej „Postaw na Jezusa” był wzorowany na popularnym programie telewizyjnym „Postaw na milion”.
Ewangelizatorzy Lednicy 2015
kronikaW dniu 6 czerwca na polach lednickich odbyła się ogólnopolska inicjatywa ewangelizacyjna pn. „Ewangelizatorzy Lednicy”. Wzięło w niej udział ponad 50 ewangelizatorów z całego kraju. Przedstawiciele Wspólnoty Ewangelizacyjnej WODA ŻYWA przyjechali na akcje do Lednicy razem z wycieczką parafialną z ks. Piotrem na czele.
III Kongres Nowej Ewangelizacji
kronikaTematem III Ogólnopolskiego Kongresu Nowej Ewangelizacji, który odbył się 28-31 maja 2015 roku w Skrzatuszu niedaleko Piły była ewangelizacja środowisk wiejskich. Kongres ukazał szerokie spektrum nie tylko problemów, ale również sukcesów towarzyszących nowej ewangelizacji na terenach wiejskich.
Ewangelizacja w Warszawie 24 maj 2015
kronikaW dniu 24 maja 2015 odbyła się pierwsza tegoroczna ewangelizacja uliczna w Warszawie. Jak zawsze kilkudziesięciu ewangelizatorów ze Wspólnot Odnowy w Duchu Świętym po kierunkiem ks. Andrzeja Grefkowicza przyjechało na ul. Freta w Warszawie, aby głosić światu Dobra Nowinę.
Ewangelizacja na Juwenaliach 8-05-2015
kronikaW dniu 8 maja 2015 odbyła się ewangelizacja na Juwenaliach w Warszawie. Dzieło ewangelizacyjne zorganizowała Wspólnota Akademicka. Pomysłodawcą i głównym organizatorem była Ania Krupa, uczestniczka Kursu Pawła w Mławie w lipcu 2014 r.
Strona 1 z 9 1 2 3 4 > >>
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.